Rozwój firmy z Mobevo

Czy  Twoja firma może obejść  się bez innowacji?

Proces rozwoju każdego przedsiębiorstwa osiąga w pewnym momencie etap, w którym dla utrzymania jej efektywności konieczne są zmiany w organizacji i automatyzacja niektórych procesów. Biura rachunkowe nie są tutaj wyjątkiem. Wraz ze wzrostem liczby klientów rośnie ilość dokumentów do wprowadzenia. Ręczne wpisywanie faktur nie daje możliwości utrzymania efektywności i jakości obsługi, dlatego też konieczne jest wdrożenie dodatkowych rozwiązań, usprawniających i optymalizujących pracę. Jednym z nich jest platforma Mobevo.

Mobevo – zalety

Mobevo daje możliwość szybkiego przetwarzania faktur i wprowadzania ich do systemu księgowego. W tym również przesyłania ich między oddziałami firmy lub biurem a klientem (w bezpieczny sposób, bez używania poczty elektronicznej). Pozwala nie tylko zaoszczędzić czas potrzebny na wprowadzenie dokumentów, ale też umożliwia pracę zdalną (księgowa pobiera faktury z platformy, nie musi fizycznie przebywać w biurze). Platforma gwarantuje również miejsce na bezpiecznych serwerach, gdzie można przechowywać dokumenty. Co ważne, Mobevo nie wymaga dodatkowego oprogramowania i sprzętu – wystarczy jedynie skaner, który większość biur rachunkowych i tak ma na wyposażeniu.
Mobevo daje także właścicielom pełną kontrolę nad pracami biura.

Dzięki wersji mobilnej informacje są dostępne z każdego miejsca gdzie można podłączyć się do Internetu.

Efektywniejszy teamworking

Oprócz skanowania dokumentów, platforma Mobevo ma wiele funkcji pozwalających na usprawnienie pracy zespołu. Dostępny dla użytkowników kalendarz i CRM dają możliwość planowania zadań i ustalania spotkań, a moduł statystyk pozwala monitorować poprawność faktur oraz pracę księgowych. Do dyspozycji jest również czytnik PDF (umożliwiający szybkie edytowanie dokumentu i zapisanie jako doc) oraz arkusz kalkulacyjny. Wszystkie te opcje dostępne są w pakiecie, bez dodatkowych opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *